E-mail: bdi-sem @ ucci.org.ua Телефон: (044) 586-40-15 

СХІД-ЕКСПО 2017

СХІД-ЕКСПО 2017

Дата проведения: 12/09/17 10:00 - 13/09/17 18:00 Сохранить в календаре

Место проведения: м. Київ, вул. В. Житомирська, 33

Формат мероприятия: Конференции и форумы

Скорость:

СХІД-ЕКСПО 2017

12-13 вересня 2017 р.

Торгово-промислова палата України, м. Київ, вул. Велика Житомирська, 33

Участь БЕЗКОШТОВНА

Організатори та партнери:

Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні, Торгово-промислова палата України (ТППУ),  Донецька та Луганська обласні державні адміністрації (ДонОДА та ЛугОДА), Донецька та Луганська торгово-промислові палати (ДонТПП та ЛугТПП), Донецьке та Луганське агентства регіонального розвитку (ДонАРР та ЛугАРР)

Інформаційні партнери: Громадське Радіо, Національна платформа МСБ

Учасники: 100 виробників Донецької та Луганської областей, які представлятимуть свою продукцію в ході проведення Схід-Експоу Києві та інші суб’єкти:

  • представники бізнесу з усіх регіонів України;
  • представники міжнародних організацій та проектів, що надають технічну допомогу Україні;
  • представники посольств іноземних держав;
  • представники органів влади всіх рівнів;
  • представники спеціалізованих інституцій, що надають підтримкурозвитку МСБ та підприємництва.

Формат:

CXID-EXPO 2017 – це комплекс заходів, які поєднанні між собою та підпорядковані зазначеним цілям. CXID-EXPO 2017 збере в Києві керівників та власників малого і середнього бізнесу (МСБ) Донбасу з різних галузей для пошуку ділових партнерів, клієнтів і встановлення ділових відносин. Центральним заходом є виставка-презентація бізнесів в поєднанні з можливістю проведення ділових переговорів. Крім того, підприємці зможуть пройти навчання у висококваліфікованих бізнес-тренерів. На панельних дискусіях і презентаціях учасники дізнаються про історії успіху в бізнесі, інноваційні технології та відкриють для себе нову продукцію від місцевих виробників. Це унікальна можливість для малих і середніх підприємств розширити ринки збуту та знайти нові можливості розвитку своєї справи. Вхід на СХІД-ЕКСПО 2017 буде вільний для всіх зацікавлених його відвідати.

Програма заходу додається.

Всі заходи в рамках СХІД-ЕКСПО 2017 можна згрупувати у наступні тематичні блоки:

A - Виставка

100 малих і середніх місцевих підприємств з Донецької та Луганської областей представлять свої товари та послуги у виставковому павільйоні. Кожному буде відведене власне виставкове місце та спеціально надрукований банер. Також учасники виставки отримають допомогу з виготовленням і друком власної промо-продукції (ліфлет). Протягом двох днів вони представлятимуть власний бізнес та їхню продукцію. Наприкінці другого дня вони отримають можливість продати власну продукцію зацікавленим відвідувачам. Допомогу підприємцям надаватимуть залучені волонтери з числа студентів, що навчаються маркетингу та PR.

B – Ділові знайомства

На CXID-EXPO-2017 учасники заходу зможуть знайти нових бізнес-партнерів та клієнтів, встановити прямі контакти з професіоналами у бізнес сфері. Також представники бізнесу матимуть можливість поспілкуватися з зацікавленими представниками організацій і проектів міжнародної технічної допомоги та спеціалізованих інституцій, що надають підтримку бізнесу.  Частина простору буде відведена для проведення двосторонніх зустрічей та переговорів. Перед проведенням заходу через систему регіональних ТПП та через інші партнерські організації буде поширена інформація про учасників СХІД-ЕКСПО 2017 та проведена додаткова робота із залучення потенційних партнерів.

C – Заняття з розвитку бізнес-навичок

Провідні українські бізнес-експерти проведуть відкриті лекції та тренінги на актуальні теми, що пов’язані з розвитком сучасного бізнесу. Учасники та відвідувачі СХІД-ЕКСПО 2017 зможуть безкоштовно отримати нові знання та навички для особистого розвитку та вдосконалення бізнесу.

D – Представлення можливостей для бізнесу

Провідні експерти з підтримки бізнес-інфраструктури та представники міжнародних організацій презентуватимуть програми, послуги та ресурси, які відкриті для підприємців у регіоні, в Україні та за її межами.

E – Майстер-класи для відвідувачів

Окремі учасники заходу проведуть професійні майстер-класи і навчать бажаючих відвідувачів, як створити продукт своїми руками. Для проведення майстер-класів буде відведено окрему частину виставкового простору.

F – Дискусії

Протягом двох днів проведення заходу учасники, запрошені гості заходу та відвідувачі СХІД-ЕКСПО 2017 зможуть прийняти участь у дискусіях (у форматі круглих столів, панельних дискусій та ток-шоу) на актуальні теми, що пов’язані із економічним відновленням та розвитком малого і середнього бізнесу на Донбасі. Для цього у розпорядженні спікерів буде: сцена, частина простору, що трансформується у зручні сидячи місця для учасників дискусії.

G – Презентація історій успіху

На СХІД-ЕКСПО 2017 будуть презентовані історії успіху підприємців з Донбасу, що незважаючи на скрутні умови змогли відновити або створити власний бізнес та успішно його розвивати. Для цього буде організовано показ коротких відео відповідної тематики, а також запрошені самі підприємці, що особисто розповідатимуть власні історії та поспілкуються з запрошеними гостями та відвідувачами.

H – Голосування за найцікавіший бізнес та розіграш призів

Відвідувачі СХІД-ЕКСПО отримають можливість взяти участь у голосуванні за найцікавіший бізнес з представлених на виставці, а також взяти участь у розіграші  оригінальних брендованих призів від організаторів та учасників заходу (розіграш відбуватиметься кожної години для присутніх відвідувачів).

I - Фуд-корт

Частина простору буде відведена для продажу смачних та оригінальних страв та безалкогольних напоїв. Встановлені столики дозволять учасникам та відвідувачам СХІД-ЕКСПО 2017 поїсти, не залишаючи захід.

Додаткова інформація

(044) 586 40 15, (067) 233 47 48

Файлы

2017-09-12 10:00:00
2017-09-13 18:00:00

 

 

 

Вверх